Dołhobyczów: Dla Marcela, Natalii i Bartosza

19 czerwca już po raz drugi w Dołhobyczowie odbył się koncert charytatywny organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Bank Spółdzielczy w Dołhobyczowie. Patronat honorowy objął Jego Ekscelencja ks. Bp Marian Rojek.

Reklamy


W tym roku celem koncertu była pomoc w zbieraniu środków finansowych na rehabilitację i leczenie dla Natalii (11 lat), Bartosza (7 lat) i Marcela (2 lata).

Ważnym punktem programu była Msza Św. i Uwielbienie, którego oprawę uświetnił zespół „Razem za Jezusem” z Lublina. Liturgia odbyła się w intencjach o uzdrowienie dla Marcela, Bartosza i Natalii, a także w intencji parafian i uczestników koncertu. Dodatkowo punktem ewangelizacyjnym była pantomima w wykonaniu młodzieży z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży pt.: Bądź wolny z Jezusem.

Reklamy

Koncert charytatywny to także moc atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wystąpiła dziecięca grupa taneczna MUCHOMORKI oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej. Było dużo zespołów, a więc i muzyki. Wystąpiła Ania Kłys – uczestniczka programu The Voice of Poland VI, oraz zespoły disco polo takie jak: Ambu-Lans, N.R.G, Sonic, MeGustar.

Odbył się także konkurs rodzinny, w którym rozlosowany został samochód Dacia Duster 4×4 na weekend z pełnym bakiem paliwa firmy RENAULT. Inną atrakcja był pokaz ratownictwa Ochotniczej Straży Pożarnej z Dołhobyczowa, a także pokaz Karate z Zamościa.

Najmłodsi mogli skorzystać z kul wodnych, karuzeli, dmuchańców. Niewątpliwie wielką atrakcją był pokaz fireshow wykonany przez Grupę Iluzja z Werbkowic. Oczywiście na tego typu imprezie nie mogło zabraknąć czegoś dla ciała. Uczestnicy mogli korzystać z wszelkiego rodzaju potraw, tych słodkich, ale również i mocnych.

Koncert mógł odbyć się dzięki licznym sponsorom i partnerom, a także dzięki wolontariuszom i pomocy parafian. Dziękujemy za każda nawet najmniejszą pomoc i zapraszamy na kolejne akcje i wydarzenia organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

 

 Zdjęcia:

http://dolhobyczow.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&sub=8&menu=10&dzialy=10&akcja=artykul&artykul=2096

 

Wideo:

https://www.facebook.com/ksmdolhobyczow/

 


Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

w Dołhobyczowie