Dołhobyczów: Dzień Dziecka

Przygraniczne Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie życzy Wszystkim Dzieciom – tym małym, średnim i dużym – wielu powodów do uśmiechu i radości oraz dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe.

Reklamy

Międzynarodowy Dzień Dziecka ma swoje stałe miejsce w kalendarzu. W Polsce każdego roku obchodzimy to święto 1 czerwca. Tradycja świętowania Dnia Dziecka liczy przeszło pół wieku. Został on ustanowiony w celu upowszechnienia ideałów i celów związanych z prawami dziecka zawartymi w Karcie Narodów Zjednoczonych. Powstał w 1954 roku z inicjatywy ONZ i obchodzony jest od 1955 roku w wielu krajach na świecie.

W tym szczególnym dniu Przygraniczne Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie życzy Wszystkim Dzieciom – tym małym, średnim i dużym – wielu powodów do uśmiechu i radości oraz dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe. Ponadto życzymy Wam samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny. Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń. Z tej okazji życzymy również wszystkim dorosłym, aby nie zapominali, że to właśnie Dzieci wyznaczają kierunki naszego życia i uśmiechem rozjaśniają najpochmurniejszy dzień.

PCKiR Dołhobyczów

(grafika: PCKiR Dołhobyczów)


Zobacz też:

Charytatywny kiermasz dla Frania w Werbkowicach – ZDJĘCIA, WIDEO

Charytatywny kiermasz dla Frania w Werbkowicach – ZDJĘCIA, WIDEO