Dołhobyczów: Ważniak w tarapatach

Zapraszamy dzieci na spektakl pt. „Ważniak w tarapatach – z serii Smerfne Przygody” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek z Krakowa.

Reklamy

Spektakl odbędzie się w środę 21.07.2021 r. o godz. 13:00, w Przygranicznym Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie.

Chętnych prosimy o zapisy w Przygranicznym Centrum Kultury i Rekreacji oraz wypełnienie niezbędnej dokumentacji. Liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje, osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy instytucji – tel. 84 653 24 19.

­

Ważniak w tarapatach – z serii Smerfne Przygody

Jest to spektakl, w którym bohaterami są doskonale znane wszystkim dzieciom jak i dorosłym postaci. Jak to bywa w naszym zwyczaju przedstawienie jest energiczne, pełne humoru, a najmłodsi mogą aktywnie uczestniczyć i współtworzyć akcję dziejącą się w wiosce oraz okolicznym lesie. Niestety czyha na nich wiele niebezpieczeństw, a największym z nich jest Gargamel, który tropi mieszkańców lasu za pomocą kota Klakiera.

Papa przygotowuje tajemniczą miksturę jednak zostaje ona przypalona przez Ważniaka, który twierdzi, że wszystkiemu winien jest Śpioch. Postanawia dać mu nauczkę i podczas snu wynosi go do lasu. Spotyka na swej drodze kota, który podstępem zwabia Ważniaka do komnaty Gargamela. Śpioch za namową dzieci postanawia pomóc Ważniakowi uwolnić się z tarapatów.

Więcej o przedstawieniu na stronie:

Ważniak w tarapatach – z serii Smerfne Przygody

(info, grafika: PCKiR / UG Dołhobyczów)


Zobacz też:

Dołhobyczów: Zapraszamy dzieci na animacje z Fundacją „Dr Clown”

Dołhobyczów: Zapraszamy dzieci na animacje z Fundacją „Dr Clown”


LubieHrubie na Instagramie