Dołhobyczów: Żyj zdrowo i pozytywnie! [ZDJĘCIA]

Komisja konkursowa po wnikliwej analizie prac postanowiła docenić wszystkich uczestników konkursu za pomysłowość w podejściu do tematu, za zaangażowanie i wysoki poziom artystyczny.

Reklamy

Na konkurs Gminnego Konkursu Profilaktycznego „Zapobieganie współczesnym zagrożeniom dzieci i młodzieży – żyj zdrowo i pozytywnie” zorganizowany przez Centrum Kulturalno-Konferencyjne w Dołhobyczowie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dołhobyczowie i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii wpłynęło łącznie 25 prace w czterech kategoriach wiekowych:

kategoria I przedszkola – 4 prace,

Reklamy

­

kategoria II klasy I-III – 13 prac,

kategoria III klasy IV-VI – 6 prac,

kategoria IV klasy VII-VIII – 2 prac.

Komisja konkursowa po wnikliwej analizie prac postanowiła docenić wszystkich uczestników konkursu za pomysłowość w podejściu do tematu, za zaangażowanie i wysoki poziom artystyczny. Decyzją komisji jest przyznanie każdemu uczestnikowi tytułu LAUREATA i nagrody rzeczowej.

Dyplomy i nagrody zostaną przekazane dyrektorom szkół biorących udział w konkursie.

Fundatorami nagród byli: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dołhobyczowie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.info i fot. Centrum Kulturalno-Konferencyjne w Dołhobyczowie


Zobacz też:

Hrubieszów: Pomoc dla rodzin ofiar eksplozji w Przewodowie

Hrubieszów: Pomoc dla rodzin ofiar eksplozji w Przewodowie


Zerknij na Instagram →