Dzieci z Werbkowic na Farmie Iluzji

18 czerwca 2015r. starszaki z Przedszkola Samorządowego „Bajka”z Werbkowic wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji „Farma Iluzji” w Mościskach.

Reklamy


Zwiedzanie rozpoczęliśmy pysznym obiadkiem. Następnie Pani Przewodniczka zaprowadziła nas do mini-zoo, gdzie mieliśmy okazję pogłaskać małą kózkę, żółwia oraz króliczka. Potem zwiedzaliśmy Muzeum Iluzji oraz mieliśmy okazję wejść do Latającej Chaty Tajemnic.

Spędziliśmy trochę czasu bawiąc się lewitującymi kukleczkami oraz robiąc zdjęcia naszych głów na patelni. Wspaniale bawiliśmy się na polu dmuchawców oraz pogubiliśmy się w Wiklinowym Labiryncie:-) Byliśmy z wizytą przy meblach olbrzymai przeżyliśmy przygodę w Zakręconym Domku oraz przeszliśmy przez Lustrzany Labirynt.

Dodatkową atrakcją był Letni Kulig-przejażdżka zestawem pięciu sań na kołach za traktorem poza teren Parku. Było super!!!

Na podwieczorek zjedliśmy po kiełbasce z ogniska i wsiedliśmy do autokaru. W drodze powrotnej większość dzieci usnęło. Po przebudzeniu przez szyby autobusu zobaczyliśmy czekających na nich rodziców wysiadając krzyczeli: Było fajnie, super, hura chcemy tam wrócić!!!