Dzielnicowy bliżej nas w gminie Mircze

Dzielnicowy – aspirant Piotr Skurski, spotkał się z mieszkańcami gminy Mircze, aby przybliżyć nowe narzędzia, pozwalające na łatwiejszy kontakt społeczeństwa z Policją.

Reklamy

 

Dzielnicowi promują na terenie powiatu hrubieszowskiego program „Dzielnicowy bliżej nas”, którego głównym celem jest ułatwienie kontaktu dzielnicowego z mieszkańcami. Wszystko po to, by było bezpieczniej.

Policjanci informują o programie, rozwieszając plakaty w obiektach użyteczności publicznej oraz rozdając ulotki z danymi kontaktowymi dzielnicowych opiekujących się poszczególnymi miejscowościami.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Mirczu, dzielnicowy asp. Piotr Skurski, przeprowadził spotkanie z mieszkańcami, podczas którego przekazał informacje dotyczące funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacji Moja Komenda oraz wspomnianego programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Przedstawił również priorytety działań związanych z poprawą bezpieczeństwa na podległym terenie.

Przypominamy, że na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie w zakładce „Dzielnicowi” można odnaleźć wszystkie potrzebne dane kontaktowe dzielnicowych.

 

źródło i fot. KPP w Hrubieszowie / E.K.