Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Kopyłowie

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni w roku – jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych. Te daty w kalendarzu sprawiają, że Babcie i Dziadkowie obdarzeni są wielką miłością swoich wnucząt.

Reklamy

 

Babcia z dziadkiem dziś świętują,

Wszystkie dzieci więc pracują.

Reklamy

Zetrą kurze w każdym kątku,

Przypilnują dziś porządku.

W kuchni błyszczą już talerze,

Wnusia babci bluzkę pierze.

Wnusi już podaje kapcie,

Bardzo kocha swoją babcię.

Dzisiaj wszystkie smutki precz!

Święto dziadków ważna rzecz!


W naszej szkole to już tradycja corocznego spotkania z okazji Dnia Babci i dziadka, dlatego też 23 stycznia 2015r. w Szkole Podstawowej w Kopyłowie odbyła się uroczysta akademia pod czujnym okiem Pani Beaty Żołdak, która z pełnym poświęceniem przygotowała dzieci do tej wyjątkowej uroczystości.

Licznie przybyli dziadkowie mieli okazję podziwiać występ artystyczny w wykonaniu swoich wnucząt przepełniony radością, muzyką i śpiewem.

Dziadkowie otrzymali również liczne podarunki, które własnoręcznie przygotowały wnuczęta pod czujnym okiem swoich wychowawczyń – Pani Mileny Hraciuk oraz Pani Agnieszki Korolskiej. Na zaproszonych Dziadków przygotowano również słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Akademia była wyśmienitą okazją do wyrażenia przez wnuki swojej wdzięcznościi ogromnej miłości. Był to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień. Przepełniony serdecznością, radością i uśmiechem.

Drogim Babciom i Dziadkom życzymy samych cudownych chwil w ich życiu i zapraszamy za rok!!!

 

 

Info: http://sp-kopylow.ucoz.pl