15 lipca 2024

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia – ZDJĘCIA

Przedstawiciele władz powiatu hrubieszowskiego odwiedzili Powiatowy Urząd Pracy z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Reklamy

27 stycznia 2021 r. starosta hrubieszowski Aneta Karpiuk oraz wicestarosta Marek Kata odwiedzili Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami, przedstawiciele władz powiatu hrubieszowskiego wręczyli na ręce kierowników wydziałów urzędu okolicznościowe listy gratulacyjne dla wszystkich pracowników, kierując słowa uznania oraz serdecznie podziękowania za trud ich codziennej pracy i zaangażowanie na rzecz mieszkańców powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

Złożyli również życzenia przede wszystkim zdrowia – szczególnie teraz, w tak trudnym okresie, a także energii do dalszego działania oraz satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

Spotkanie było dobrą okazją do merytorycznej rozmowy na temat planów na przyszłość urzędu, jego efektywności i organizacji, a także aktywizacji lokalnego rynku pracy.

Reklamy

(info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie)


Zobacz też:

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy na dzień 26.01.2021 r.

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy na dzień 26.01.2021 r.


LubieHrubie na Instagramie