Europejski Tydzień Sportu – „Aktywna Czasoprzestrzeń” – podsumowanie i podziękowanie

Fundacja Czasoprzestrzeń serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc w realizacji działań w ramach projektu „Aktywna Czasoprzestrzeń”. Działania realizowane były w dniach od 10 – 17 września 2016 i odbywały się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Reklamy


Działania były odpowiedzią na inicjatywę Komisji Europejskiej i miały zachęcić do aktywnego trybu życia . W ramach projektu Aktywna Czasoprzestrzeń odbyło się pięć spotkań w miejscowościach: Kobło, Strzyżów, Czerniczyn, Hrubieszów i Husynne. Wzięło w nich udział łącznie ponad 240 osób. Współorganizatorem akcji był ZHP Hufiec Hrubieszów.

W ramach spotkań uczestnicy mogli aktywnie spędzić czas np. biorąc udział w zawodach strażackich czy brać udział w nietypowych konkurencjach takich jak: „jazda na fajerce”, rzut gumowcem na odległość.

Dzięki wsparciu finansowemu inicjatywy przez: Gminę Hrubieszów, Starostwo Powiatowe Hrubieszów, Gminę Miejską Hrubieszów, Gminą Horodło przyznane zostały puchary a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal za aktywność.

Spotkania odbyły się dzięki przychylności gospodarzy terenu, pracy wolontariuszy Fundacji i Hufca oraz zaangażowaniu OSP Kobło, OSP Strzyżów, OSP Czerniczyn.

Pamiętając o haśle #BeActive -Bądź aktywny- zachęcamy do aktywnego trybu życia przez cały rok.


Fundacja Czasoprzestrzeń