1 marca 2024

Film, muzyka, gry, zabawy i taekwondo… [ZDJĘCIA]

W okresie ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu przygotował dla dzieci odpoczywającym od szkolnych zajęć wiele aktywności.

Reklamy

Już pierwszego dnia ferii dzieci uczestniczyły w seansach filmowych w GOK-u. We wtorek odbyły się zajęcia z rytmiki z Wiesławem Jędruszczakiem. Dzieci uczyły się poczucia rytmu i tempa grając na bębnach, kotłach, tamburynie, czy marakasach.

Środa minęła pod znakiem taekwondo – dzięki uprzejmości Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w miejscowej sali sportowej odbyły się zajęcia sportowe z trenerem taekwondo – Dariuszem Zawadą. Dzieci poznały podstawy taekwondo, wzięły udział w mini turnieju na miecze piankowe, ale miały okazję również rozegrać mecze unihokeja.

Reklamy

Czytaj: Zabawa, nauka, kino, muzeum… [ZDJĘCIA]

Czwartek stał pod znakiem gier – GOK w Mirczu przygotował pięć stanowisk rekreacyjnych, umożliwiając dzieciom grę w bilard, ping-pong, dart (rzutki) oraz gry wideo na konsolach XBOX oraz Nintendo Switch.

Po raz pierwszy od długiego czasu w Gminnym Ośrodku Kultury w Mirczu pojawiły się również zajęcia plastyczne, które cieszyły się dużą popularnością wśród dzieci.

W drugim tygodniu ferii, w środę, po raz kolejny przygotowano dzieciom dzień z grami rekreacyjnymi.

Czytaj: Bawili się na karnawałowym balu [ZDJĘCIA]

W czwartek odbył się seans filmowy, podczas którego odwiedziła dzieci wójt gminy, częstując uczestników pączkami, zgodnie z tradycją „tłustego czwartku”. Po seansie zorganizowano ognisko z pieczeniem kiełbasek, a wszyscy jego uczestnicy wzięli udział w losowaniu gadżetów, przekazanych przez radną rady powiatu hrubieszowskiego.

Ferie zakończyły zajęcia plastyczne oraz kolejny seans filmowy dla odwiedzających progi Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim uczestnikom naszych zajęć, ale również rodzicom za wsparcie i dobrą współpracę – podsumowuje ferie Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu.

Zobacz też: 

Bal karnawałowy Zimowej Akademii Przygody [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →źródło i fot. GOK w Mirczu