Gmina Dołhobyczów: Charytatywny rajd pieszo-rowerowy dla Frania

Zapraszamy na charytatywny rajd pieszo-rowerowy dla Frania, który odbędzie się 18 czerwca 2022 roku i przebiegać będzie na terenie gminy Dołhobyczów.

Reklamy

Zebranie środków finansowych na leczenie Franciszka Pryjmy.

Przebieg rajdu:

Zbiórka uczestników rajdu o godz. 6.00 w miejscowości Gołębie – wieś (przy wiacie turystycznej).

O godz. 6.15 rozpoczęcie rajdu przez miejscowości: Zaręka, Dołhobyczów, Siekierzyńce, Oszczów (odpoczynek przy wiacie turystycznej – przekąska i napój), Sulimów, Liwcze, Hulcze, Chochłów, Dłużniów, Wyżłów, Myców, Chłopiatyn (odpoczynek przy wieży widokowej – przekąska i napój), Majdan, Żniatyn, Liski (zakończenie rajdu przy świetlicy wiejskiej, ognisko z kiełbaskami, medale i upominki dla wytrwałych).

Podczas rajdu organizatorzy gwarantują: mapkę i opis trasy dla każdego z uczestników rajdu, kamizelkę odblaskową, wodę mineralną, kiełbaski z grilla.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 10 czerwca 2022 roku do godz. 15.30 (od poniedziałku do piątku w godzina 7.30-15.30) pod adresem: Urząd Gminy Dołhobyczów, ul. Spółdzielcza 2a, 22-540 Dołhobyczów lub telefoniczne pod numerem 84 65 32 138. Opłata startowa do puszek – min. 30 zł na leczenia Franciszka Pryjmy.

­

Regulamin rajdu na stronie UG Dołhobyczów »

­

­

(info, grafika: UG Dołhobyczów)


Zobacz też:

Ponad 3 mln dla gminy Dołhobyczów na przebudowę dróg

Ponad 3 mln dla gminy Dołhobyczów na przebudowę dróg