25 lipca 2024

Gmina Horodło: Śmiertelny wypadek na wózku widłowym – ZDJĘCIA

Wczoraj, w miejscowości Bereżnica, doszło do wypadku drogowego, w którym życie stracił 32-letni kierowca wózka widłowego.

Reklamy

Do tragicznego wypadku doszło w piątek, w miejscowości Bereżnica, w gminie Horodło.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń skierowanych  na miejsce policjantów, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, 32-letni kierowca wózka widłowego zjechał na pobocze, a następnie przewrócił się do przydrożnego rowu.

Reklamy

Pojazd przygniótł mężczyznę. W wyniku poniesionych obrażeń i pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, 32-latek poniósł śmierć na miejscu.

– W dniu 1 października 2021 roku, około godziny 8:45, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie, wpłynęło zgłoszenie o przewróceniu się wózka widłowego na mężczyznę w miejscowości Bereźnica, w gminie Horodło – relacjonuje oficer prasowy hrubieszowskich strażaków st. kpt. Marcin Lebiedowicz. – Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostki z OSP KSRG Horodło oraz JRG Hrubieszów. Poszkodowany został wyciągnięty spod wózka widłowego przez osoby postronne znajdujące się na miejscu zdarzenia. Strażacy, po przyjeździe na miejsce zdarzenia, prowadzili resuscytację krążeniowo – oddechową, a następnie przekazali poszkodowanego Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przybył na miejsce wypadku.

Reklamy

Przyczyny i przebieg tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają hrubieszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

­

(źródło i fot. KPP Hrubieszów / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak, KP PSP Hrubieszów / st. kpt. Marcin Lebiedowicz)


Zobacz też:

Hrubieszów: Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latki

Hrubieszów: Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latki