Gmina Hrubieszów: Festyn Misja Wakacje – ZDJĘCIA

4 lipca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach odbył się festyn pod hasłem „Misja Wakacje”.

Reklamy

Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach oraz Wójt Gminy Hrubieszów, a współorganizatorem – Świetlica wiejska w Dziekanowie.

Celem głównym spotkania było stworzenie możliwości aktywnego spędzenia czasu wolnego przez całe rodziny, a także dążenie do integracji mieszkańców gminy Hrubieszów.

Reklamy

Podczas festynu nie zabrakło atrakcji dla dzieci i rodziców, przygotowanych przez animatorów. Odbył się mini turniej w ladder golfa, konkurs wiedzy o gminie Hrubieszów oraz mini turniej w rzucaniu woreczkiem do celu. Nagrody w konkursach ufundował Wójt Gminy Hrubieszów.

Bardzo duże zainteresowanie wzbudził pokaz baniek mydlanych, które fruwały mieniąc się wszystkimi kolorami tęczy oraz kącik zabaw z dużymi klockami do budowania, przygotowany dla najmłodszych uczestników.

Organizacja festynu wpłynęła na integrację mieszkańców gminy Hrubieszów oraz promocję lokalnej kultury. Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za cudowną zabawę! Dzięki takim inicjatywom możemy kreatywnie spędzić wakacje.

­

(info i fot. UG Hrubieszów / GOK Hrubieszów z/s w Wołajowicach)


Zobacz też:

Będzie remont drogi w Ślipczu – ZDJĘCIA

Będzie remont drogi w Ślipczu – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie