Gmina Hrubieszów: Monika otrzyma pomoc

Organizatorzy Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów podsumowali efekty zbiórki. Podczas imprezy, która odbyła się w niedzielę 14 lipca, w Gródku, udało się zebrać około 7,5 tysiąca złotych.

Reklamy

 

Przez cały czas odbywały się rozgrywki turniejowe, a towarzyszyło im wiele atrakcji.

W turnieju uczestniczyło 11 zespołów. Każda z ekip przekazała na szczytny cel wpisowe, którego wysokość nie była z góry określona. Zagrały reprezentacje sołectw: Dąbrowa, Janki, Gródek, Kobło, Moniatycze i Ubrodowice, OSP Dziekanów, Gmina Hrubieszów, Nadleśnictwo Strzelce, Miasto Hrubieszów i zespół pod nazwą „Wybrzeże Klatki Schodowej” z Hrubieszowa.

Muzyczny akcent wniósł zespół „Na Granicy”, natomiast przedstawiciele KGW i sołectw gminy Hrubieszów oferowali wspaniałe ciasto i kiełbaski na gorąco. Aby można było z nich skorzystać, wystarczyło wrzucić dowolną kwotę pieniężną do puszek ustawionych przy danych stoiskach. Była także wata cukrowa i wspaniałe gofry. Miejscowy plac zabaw wzbogacił się na ten dzień o dodatkowe atrakcje. Były również licytacje przedmiotów, z których dochód przeznaczono dla Moniki.

 

tekst, wideo i fot.: Jacek Fuchs