Gmina Hrubieszów: Na oczach przechodniów z publicznej ławki uczynił sobie toaletę

Mało przyjemny, wręcz bulwersujący widok „zafundował” wczoraj kilku mieszkańcom 59-latek z powiatu hrubieszowskiego. Bezczelny mężczyzna najpierw raczył się mocnym trunkiem w zaroślach, jednak kiedy naszła go pilna „potrzeba”, perfidnie na oczach klientów sklepu zrobił to na pobliskiej ławce.

Reklamy

 

Na dosyć mało przyjemny, a raczej bulwersujący widok natknęli się wczoraj klienci jednego z miejscowych sklepów w gminie Hrubieszów.

Idąc na zakupy, ich oczom ukazał się mężczyzna, który wykorzystał stojącą pod sklepem ławkę niezgodnie z jej przeznaczeniem. Jak było wyraźnie widać, nie posłużyła mu do odpoczynku, ale do załatwienia nagłej potrzeby.

Zniesmaczeni tym widokiem ludzie oraz ekspedientka zwrócili mu uwagę. Wtedy ten zaczął się awanturować. Nie chciał też posprzątać po sobie zabrudzonej ławki i jak gdyby nigdy nic, tylko naciągnął spodnie i zadowolony z siebie usiadł obok.

Długo tam nie posiedział, gdyż został zatrzymany przez powiadomionych o incydencie policjantów. Stróże prawa zabrali 59-latka do izby wytrzeźwień, by wytrzeźwiał i przemyślał swoje zachowanie.

Z pewnością jego nieobyczajny wybryk nie ujdzie mu na sucho. Zmartwi go fakt, że  za uczynienie sobie z publicznej ławki własnej toalety grozi kara nawet do 1,5 tys. zł. grzywny.

 

źródło: KPP Hrubieszów / EK