5 marca 2024

Gmina Hrubieszów: Nagroda specjalna Ministra Rodziny i Polityki Społecznej dla Moniki Bednaruk (ZDJĘCIA, WIDEO)

Monika Bednaruk – pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, otrzymała nagrodę specjalną Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

Reklamy

21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego, który jest jednocześnie świętem wszystkich Pracowników Pomocy Społecznej. To okazja do wyrażenia uznania i wdzięczności za pracę wszystkich pracowników i osób zaangażowanych w działania na rzecz osób potrzebujących.

Z tej okazji, 18 listopada Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg wręczyła w Pałacu Prezydenckim nagrody specjalne za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w roku 2021. Wśród nagrodzonych znalazła się Monika Bednaruk – starszy pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie,

Reklamy

Składam serdeczne gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności Pani Monice Bednaruk – starszemu pracownikowi socjalnemu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie z okazji otrzymania nagrody specjalnej Ministra Rodziny i Polityki Społecznej za skuteczne pozaustawowe działania realizowane w sposób innowacyjny i na wielu obszarach działalności w roku 2021 – wyraziła swoje gratulacje kierownik GOPS w Hrubieszowie Justyna Kozłowska, która towarzyszyła nagrodzonej w Pałacu Prezydenckim.

Kierując wyrazy szacunku i uznania, życzę dalszych sukcesów i powodzenia w realizacji nowych celów zawodowych. Aby każdy dzień był źródłem osobistej satysfakcji, jeszcze więcej odwagi w codziennych , trudnych zmaganiach, poczucia bezpieczeństwa i uznania dla zawodu pracownika socjalnego oraz wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – dodała w liście gratulacyjnym skierowanym do nagrodzonej.

­


(info, fot. UG Hrubieszów – fot. własna, MRiPS, wideo: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej)


Zobacz też:

Gruszka z gminy Hrubieszów potrzebuje pomocy! (ZDJĘCIA)

Gruszka z gminy Hrubieszów potrzebuje pomocy! (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Instagramie