Gmina Hrubieszów: Przed dniem św. Walentego

Młodzi mieszkańcy gminy Hrubieszów mają jeszcze szansę zapisania się na bezpłatne warsztaty walentynkowe, które organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach. Zajęcia odbędą się w przeddzień „Walentynek”, czyli w czwartek 13 lutego o 16.00, ale zainteresowani powinni podjąć decyzję jak najszybciej, ponieważ wolnych miejsc jest coraz mniej.

Reklamy

 

To propozycja skierowana do dzieci i młodzieży w wieku co najmniej 9 lat. – Podczas zajęć będziemy tworzyć kartki i inne upominki walentynkowe metodą scrapbooking’u, która jest doskonale znana naszym mieszkańcom, ponieważ to nie pierwsze takie warsztaty. Z gotowych elementów powstają piękne i oryginalne prezenty dla dziewcząt, chłopców, kobiet i mężczyzn, w tym mamy, taty, babci czy dziadka – przekonują autorzy pomysłu.

Na chętnych czekają w siedzibie ośrodka kultury, gdzie można się zgłaszać osobiście albo zapisać na zajęcia telefonicznie pod numerem: 84 698 14 86. Warunkiem udziału w warsztatach jest dostarczenie zgody opiekuna na formularzu, który można pobrać ze strony GOK w Wołajowicach i po wypełnieniu przekazać do ośrodka bądź miejscowego sklepu, bibliotek w Stefankowicach i Moniatyczach, albo przesłać pocztą elektroniczną pod adres: marcych_m@gok-wolajowice.pl.

Czwartkowym warsztatom będą towarzyszyć gry i zabawy walentynkowe, na które zapraszają Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach i sołtys wsi Wołajowice.

Podobne zajęcia instruktorzy GOK prowadzą w tym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie, a w poniedziałek 10 lutego walentynkowe warsztaty odbędą się w Publicznej Szkole Podstawowej w Dąbrowie.

 

źródło: ias24.eu