Witam serdecznie. Piszę do Państwa z prośbą o pomoc. Od kilku lat choruję. W tym roku mój stan zdrowia znacznie się pogorszył.
Potrzebna jest specjalistyczna rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna. Koszty rehabilitacji są ogromne, plus dojazdy, koszty leków, wizyt lekarskich...
W odzyskaniu zdrowia pomaga mi fundacja KAWAŁEK NIEBA oraz jest założona zbiórka na pomagamy.pl.
Piszę do Państwa z ogromną prośbą - czy można by nagłośnić tę sprawę na lubiehrubie? Poniżej przesyłam link do zbiórki w celu zapoznania się pokrótce z moją historią.
Z góry dziękuję za wsparcie.
Pozdrawiam - Monika Matwiejczuk
Link do zbiórki: https://pomagam.pl/chorobaktora
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz