Gmina Trzeszczany: Dzień Kobiet w Zadębcach

4 marca 2018 roku w budynku po byłej szkole podstawowej w Zadębcach odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Reklamy

 

W spotkaniu uczestniczyły licznie przybyłe Panie z tej miejscowości oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Trzeszczany – pan Stanisław Czarnota wraz z małżonką, sołtys Wsi Zadębce Kolonia pan Krzysztof Kądziołka, sołtys Wsi  Zadębce – pan Andrzej Turkiewicz,  delegacja z zaprzyjaźnionego KGW z Trzeszczan, druhowie strażacy z miejscowego OSP oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Trzeszczanach.

Spotkanie otworzyły: panie Bożena Mielniczuk i Alicja Korzan.  Następnie głos zabrał pan Wójt Stanisław Czarnota, który złożył wszystkim Paniom życzenia zdrowia, radości i aby uśmiech codziennie gościł na ich twarzach. 

Po życzeniach nastąpiło wręczenie kwiatów wszystkim obecnym na spotkaniu Paniom przez pana Wójta Stanisława Czarnotę wspólnie z sołtysami  oraz druhami strażakami. W trakcie spotkania zaproszono wszystkie Panie na mały poczęstunek, którego główną atrakcją był tort upieczony przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Dobre humory dopisały, frekwencja również.

W części artystycznej spotkania wystąpiły zespoły działające przy GOK w Trzeszczanach tj. grupa taneczna „Twister”, grupa taneczna maluszków, grupa „Babuszki”, zespół wokalny „Promyczki”, zespół ludowy „Zorzanie” oraz zespół „Niepokorni”. 

Wiersze recytowali: Pani Lucyna Stachnik oraz Pan Marian Paradowski.  Organizatorami spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich w Zadębcach przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury w Trzeszczanach. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze przy stole pełnym słodkich pyszności.

 

Zdjęcia >>

 

źródło i fot. UG Trzeszczany