22 lutego 2024

Gmina Trzeszczany: Wypadek w Bogucicach – ZDJĘCIA

Wczoraj, przed południem, doszło do wypadku w miejscowości Bogucice, w gminie Trzeszczany, gdzie samochód osobowy zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu.

Reklamy

– W dniu 15 sierpnia 2021 roku o godzinie 11:23, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Hrubieszowie wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Bogucice, w gminie Trzeszczany – informuje oficer prasowy hrubieszowskich strażaków st. kpt. Marcin Lebiedowicz. – Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp z OSP KSRG Trzeszczany, OSP KSRG Werbkowice oraz zastęp z JRG Hrubieszów. Osoby podróżujące o własnych siłach wyszły z pojazdu, a następnie zajął się nimi Zespół Ratownictwa Medycznego, który był wezwany na miejsce zdarzenia. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w pojeździe.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad ostrożności przez kierującą pojazdem. Dalsze czynności dochodzeniowe prowadzi Policja.

Reklamy

W akcji udział brały jednostki OSP KSRG Trzeszczany, OSP KSRG Werbkowice, JRG Hrubieszów – w sumie 15 strażaków-ratowników oraz Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

(info: st. kpt. Marcin Lebiedowicz, foto. KP PSP Hrubieszów)


Zobacz też:

Ślipcze: Poza służbą zatrzymali pijaną kierującą. Zobacz nagranie – WIDEO

Ślipcze: Poza służbą zatrzymali pijaną kierującą. Zobacz nagranie – WIDEO

LubieHrubie na Instagramie