Gmina Werbkowice: 100-lecie urodzin Pani Władysławy Gradziuk

W dniu 9 grudnia 2018 r. piękny jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka Honiatycz, Pani Władysława Gradziuk.

Reklamy

 

Jubilatka urodziła się w 1918 r. w Śniatyczach.Wychowała 5 dzieci (3 córki, 2 synów) i doczekała się 11 wnuków oraz 16 prawnuków.Przez całe życie Pani Władysława mieszkała w Honiatyczach, prowadząc wspólnie z mężem gospodarstwo rolne. W 1982 roku została wdową, ale mimo to, zawsze mogła liczyć na swoje dzieci. Dopiero od trzech lat Pani Władysława mieszka u córki w Werbkowicach. Pomimo zacnego wieku, cieszy się dobrym zdrowiem.

W tym szczególnym dniu, dostojnej jubilatce towarzyszyli jej najbliżsi, dzieci, wnuki i prawnuki. Z życzeniami przybyli również Wójt Gminy Werbkowice Agnieszka Skubis-Rafalska, Z-ca Kierownika USC w Werbkowicach Krystyna Łuszczak oraz pracownicy Placówki Terenowej KRUS w Hrubieszowie: Kierownik Referatu Ubezpieczeń Lidia Siwak i Starszy Specjalista Jacek Mielniczuk, przekazując na ręce Pani Władysławy kwiaty i prezenty. W obecności gości, Wójt Gminy odczytała list gratulacyjny, przesłany przez Premiera Mateusza Morawieckiego.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy Pani Władysławie na kolejne lata dużo zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat w gronie kochającej rodziny.

 

źródło i fot. UG Werbkowice