15 lipca 2024

Gmina Werbkowice: Dachowanie BMW w Hostynnem (ZDJĘCIA)

Wczoraj, około godz. 23, doszło do groźnie wyglądającego dachowania samochodu marki BMW w miejscowości Hostynne, w gminie Werbkowice.

Reklamy

– W dniu 26.11.2021 roku o godzinie 23:01 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Hostynne, w gminie Werbkowice – informuje oficer prasowy hrubieszowskiej komendy PSP st. kpt. Marcin Lebiedowicz. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów Straży Pożarnej, zastano pojazd BMW 320 D leżący na dachu, poza pasem jezdni, w pobliskim rowie. Kierujący pojazdem znajdował się w karetce przed przybyciem Straży Pożarnej. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe oraz oświetleniu terenu akcji. Miejsce zdarzenia zostało przeszukane pod kątem osób trzecich, które mogłyby znajdować się w samochodzie lub w jego otoczeniu.

Jak informują strażacy, prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Reklamy

W działaniach ratunkowych na miejscu zdarzenia brały udział: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza z Hrubieszowa oraz OSP KSRG z Werbkowic – łącznie 10 strażaków. Interwencja trwała 4 godziny i 6 minut.

­

Reklamy

(info i fot. KP PSP Hrubieszów / st. kpt. Marcin Lebiedowicz)


Zobacz też:

Gmina Mircze: Tragiczny wypadek w gospodarstwie. Nie żyje rolnik przygnieciony rozrzutnikiem

Gmina Mircze: Tragiczny wypadek w gospodarstwie. Nie żyje rolnik przygnieciony rozrzutnikiem


LubieHrubie na Instagramie