Gmina Werbkowice: Włamała się po „zagryzkę”

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 37-letnią mieszkankę gminy Werbkowice, która odpowie za kradzież z włamaniem. Kobieta wyłamała drzwi wejściowe do jednego z domów pod nieobecność właściciela. Ukradła między innymi konserwę mięsną. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zgłoszenia, zastali w mieszkaniu nietrzeźwą włamywaczkę.

Reklamy

 

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci udali się do jednej z miejscowości na terenie gminy Werbkowice, gdzie według zgłoszenia miało dojść do włamania do domu.

Na miejscu funkcjonariusze ujawnili wyłamane drzwi wejściowe do budynku. Kiedy weszli do środka, zastali tam nietrzeźwą włamywaczkę. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kobieta przedostała się do wnętrza, a następnie skradła artykuły spożywcze między innymi konserwę mięsną.

Reklamy

Po sprawdzeniu tożsamości kobiety, okazało się, że jest to 37-letnia mieszkanka gminy Werbkowice. Kobieta w chwili zatrzymania przez policjantów miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz trzeźwieje w policyjnym areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

źródło: KPP Hrubieszów (EK)