Groźny wypadek w Dołhobyczowie [ZDJĘCIA]

Wczoraj doszło do groźnego wypadku w Dołhobyczowie, gdzie samochód osobowy marki Peugeot zjechał z drogi, wpadł do rowu i przewrócił się na bok. Poszkodowana została jedna osoba.

Reklamy

– W dniu 27.06.2022 roku o godzinie 14:30 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Dołhobyczów – informuje oficer prasowy hrubieszowskiej KPPSP st. kpt. Marcin Lebiedowicz. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia trzech zastępów Straży Pożarnej zastano samochód osobowy leżący na boku w pobliskim rowie. Kierowca opuścił wnętrze pojazdu przy pomocy funkcjonariuszy Policji, którzy najechali na zdarzenia, a następnie przekazano go Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w pojeździe, a następnie zebraniu plastikowych elementów z drogi. Podczas działań ruch odbywał się wahadłowo.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym – informują hrubieszowscy strażacy.

Reklamy

W działaniach na miejscu wypadku udział brały: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów oraz 2 zastępy OSP KSRG Dołhobyczów – łącznie 12 strażaków. Interwencja trwała godzinę 13 minut.

Dokładną przyczynę i wszelkie okoliczności zdarzenia ustala hrubieszowska Policja.

­

­

(źródło i fot. KPPSP Hrubieszów / st. kpt. Marcin Lebiedowicz, asp. sztab. Emil Gniecki)


Zobacz też:

Dachowanie w Zosinie [ZDJĘCIA]

Dachowanie w Zosinie [ZDJĘCIA]