Gry i zabawy dla dzieci na nowo wybudowanym placu zabaw w Gozdowie

W niedzielne popołudnie 12 października 2014 r. pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach przygotowali dla dzieci zabawy animacyjne (malowanie twarzy, zabawy z chustą, konkurencje sprawnościowe, robienie baniek, wykonywanie zwierzątek z baloników). Dzieci chętnie uczestniczyły również w quizie na temat ich miejscowości, jak i gminy.

Reklamy

 

Poprawne odpowiedzi nagradzane były upominkami ufundowanymi przez Wójta Gminy Werbkowice. Po wyczerpujących konkurencjach dzieci chętnie częstowały się przygotowaną na grillu kiełbasą. Słoneczna pogoda sprzyjał dobrej zabawie i humorom, czego wyrazem było zaangażowanie i zadowolenie małych uczestników.

Plac zabaw został wybudowany w ramach projektu finansowanego z Unii Europejskiej pt. „Stworzenie miejsca rekreacji i wypoczynku /placu zabaw/dla mieszkańców i gości w miejscowości Gozdów” przedłożonego w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej Osi, objętego PROW 2007-2013.

Jest to już to 34 projekt realizowany przez gminę Werbkowice z PROW 2007-2013.

 

 

źródło i fot. UG Werbkowice