Horodło: Studniówka 2020

11 stycznia 2020 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Horodle odbył się Bal Studniówkowy, którego uczestnikami byli tegoroczni maturzyści.

Reklamy

 

Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem – teraz jest na to czas – nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem  – Thomas Dreiser

Tegoroczna studniówka uczniów III klasy Liceum Ogólnokształcącego w Horodle rozpoczęła się miedzy innym od tych dość nietypowych słów. W ten oto sposób licealiści, nauczyciele, zaproszeni goście uczcili pamięć zmarłej, niespełna trzy tygodnie temu, wieloletniej nauczycielki matematyki pani Irminy Jonak.

Prowadzący wieczór – Katarzyna Mochnaczewska i Tomasz Wierzbicki przypomnieli, jak cenne, a jednocześnie kruche jest ludzkie życie. Refleksji tej towarzyszyło przekonanie, że warto wykorzystać ten dar.

Następnie wszystko potoczyło się zgodnie z tradycją – powitania, polonez tańczony w rytm motywu muzycznego z serialu „Czas honoru”, podziękowania – dla wójta Krzysztofa Bożka, dyrekcji, wychowawców, nauczycieli, a przede wszystkim nieocenionych organizatorów balu – rodziców. Część oficjalną zakończył krótki, humorystyczny rzut oka na szkolną rzeczywistość.

A potem wspaniałe przyjęcie, piękne suknie i tańce do białego rana. Te wyjątkowe i wzruszające chwile zostaną na długo w naszej pamięci.