Kobło: II spotkanie integracyjne pt. „Adam i Ewa”

„…Raz do roku jest taki dzień, który przemija, jak piękny sen… 8 marca”, jak co roku od wielu lat, obchodzimy Dzień Kobiet – dzień najpiękniejszych istot na ziemi, my Dzień Kobiet połączony z obchodami Dnia Mężczyzn zorganizowaliśmy 1.03.2014r w świetlicy wiejskiej w Koble.

Reklamy

Uroczysta impreza rozpoczęła się o godz 16.00 na którą licznie przybyli nasi mieszkańcy, a także zaproszony gość wójt gminy pan Jan Mołodecki.

Organizatorzy imprezy przywitali wszystkich bardzo serdecznie, wręczyli kwiaty i odśpiewali symboliczne ,,sto lat”, do życzeń dołączył się również pan wójt. Ponadto odbyło się wręczenie kwiatów dla najstarszej mieszkanki wsi przez pana wójta.

Na takiej uroczystości nie zabrakło także występów dzieci działających przy świetlicy, które wraz z panią świetlicową przygotowały taniec i skecze związane z tegorocznym hasłem „Adam i Ewa”. Odbyły się także różne zabawy i konkursy dla uczestników spotkania.

W trakcie imprezy goście mieli zapewniony poczęstunek przygotowany przez panie z KGW. Podczas uroczystości grała muzyka przy której bawili panie wraz z panami do późnych godzin. Na koniec wszyscy uśmiechnięci rozeszli się do domów.

Organizatorami spotkania byli: OSP, KGW ze współpracą z sołtysem, Radą Solecką, SRiWPWK i świetlicą.