3 grudnia 2023

Kolejny przetarg na kompleks nieruchomości w Turkowicach

Zarząd Powiatu w Hrubieszowie ogłosiła kolejny przetarg na sprzedaż kompleksu nieruchomości po zlikwidowanym Zespole Szkół im. J. Poniatowskiego w Turkowicach.

Reklamy

 

Przedmiotem przetargu jest kompleks nieruchomości po zlikwidowanym Zespole Szkół im. J. Poniatowskiego w Turkowicach, stanowiących własność Powiatu Hrubieszowskiego o łącznej powierzchni 27,8175 ha.

Nieruchomości gruntowe wraz z budynkami i innymi obiektami budowlanymi położone są w cichym i urokliwym miejscu nad rzeką Huczwą, w otoczeniu lasów, co powoduje, iż teren ten charakteryzuje się wysokimi walorami wypoczynkowymi i turystycznymi. Atrakcyjność tego miejsca podnosi jego bogata historia.

Reklamy

W skład nieruchomości wchodzi zespół dawnego monastyru prawosławnego, który mimo utraty pierwotnej funkcji zachował pierwotny układ przestrzenny oraz oryginalną formę architektoniczną.

Cena wywoławcza nieruchomości w drugim przetargu wynosi 2 291 325,00 zł. Przetarg odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2018 roku o godz.: 1000 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie przy ul. Narutowicza 34.

 

Szczegóły przetargu:

http://bip.starostwo.hrubieszow.pl/news/353/.html

 

źródło: BIP, fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Zobacz też:

Przetarg na sprzedaż kompleksu nieruchomości położonego w Turkowicach