Mikołajkowych atrakcji moc w Szkole Podstawowej w Kopyłowie

4 grudnia 2014r. w Szkole Podstawowej w Kopyłowie artyści z Ukrainy zaprezentowali uczniom szkoły niesamowity program pełny iluzji i pokazów akrobatyki.

Reklamy

 

Nie lada atrakcją okazał się pokaz połykania ognia, który okazał się show graniczącym ze spektaklem iluzji, będąc przy tym całkowicie bezpiecznym wydarzeniem. Program uświetniły ciekawe konkursy prowadzone przez wesołego klauna Maniusia oraz cyrkowe zwierzątka: biały pudelek i króliczek. Uczniowie nie mogli narzekać na nudę podczas show. Po artystycznym spektaklu opuszczali salę w wyśmienitych nastrojach, jednak z lekkim żalem, że to już niestety koniec.

Jednak mikołajkowe atrakcje miały swój ciąg dalszy następnego dnia. Wtedy to 5 grudnia na korytarzu Szkoły Podstawowej w Kopyłowie rozbrzmiały dzwonki sań Mikołaja, który pojawił się w każdej z klas i po prawidłowo wykonanym zadaniu rozdał każdemu obecnemu dziecku paczkę pełną smakołyków. Po uśmiechniętych buziach można wnioskować, że Mikołaj dobrze wiedział z czego najbardziej będą zadowolone dzieci.

 

Info i fot.: http://sp-kopylow.ucoz.pl