Mircze: Konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

Rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację posesji w gminie Mircze.

Reklamy

W dniu 3 lutego 2023 r. w sali wystawowo – konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Mirczu, nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursu na najpiękniejszą świąteczną dekorację posesji w gminie Mircze.

Tegoroczna edycja cieszyła się dużą popularnością – do konkursu zgłoszono 15 posesji, z których komisja konkursowa po analizie i ocenie wszystkich zgłoszeń wyłoniła 3 – ich zdaniem, najpiękniejsze. Podczas oceny brano pod uwagę ogólne wrażenia estetyczne, różnorodność elementów dekoracji oraz pomysłowość i oryginalność.

Reklamy

­

Laureaci konkursu:

I miejsce – Lucyna Ślepko (Mołożów),

II miejsce – Piotr Kurcman (Radostów),

III miejsce – Maryla Piwińska (Mołożów).

Laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Wójta Gminy Mircze Martę Małyszek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu, a także drobne upominki od Gminy Mircze.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom konkursu za udział, a zwycięzcom gratulujemy. Była to już trzecia edycja konkursu promująca tradycje ozdabiania posesji na czas bożonarodzeniowy i wszystko wskazuje na to, że będą kolejne, więc już dziś zapraszamy do udziału na przełomie roku 2023/2024 – czytamy na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu.źródło i fot. Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu / Facebook


Zobacz też:

Jubileusz 100-lecia urodzin Pana Tadeusza Wesołowskiego [ZDJĘCIA]

Jubileusz 100-lecia urodzin Pana Tadeusza Wesołowskiego [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →