Mircze: Sierżant Lew odwiedził dzieci z zerówki

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci udali się na spotkanie, do dzieci z „zerówki” przy Szkole Podstawowej w Mirczu, aby porozmawiać z najmłodszymi na temat bezpieczeństwa. Dzieci dostały również słodycze od sierżanta Lwa – maskotki hrubieszowskiej policji.

Reklamy

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci udali się na spotkanie, do dzieci z „zerówki” przy Szkole Podstawowej w Mirczu, aby porozmawiać z najmłodszymi na temat bezpiecznego zachowania.
 
Przestrzegano najmłodszych przed kontaktami z osobami nieznajomymi, a także mówiono o zachowaniu ostrożności w codziennych zabawach w szkole i w domu. Dzieci trafnie odpowiadały na zadawane im pytania. Pochwaliły się także, dużą wiedzą na temat przepisów ruchu drogowego, śpiewając piosenkę o znakach drogowych.
 
Najszerszy uśmiech na dziecięcych buziach wywołały odwiedziny sierżanta Lwa- maskotki hrubieszowskiej policji, która została zakupiona w bieżącym roku przez Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Hrubieszowski i jest miłym akcentem podczas spotkań z dziećmi naszego powiatu.
 
 
 
źródło: KPP Hrubieszów (EK)