Mircze: Zagrajmy dla Ukrainy

Organizatorzy tegorocznych Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa Kryłów-Krecziv zachęcają muzyków do udziału w koncercie „Gramy dla Ukrainy”.

Reklamy

Jest to okazja do okazania wsparcia dla narodu ukraińskiego w tym ciężkim dla niego okresie. – Pokażmy, że walcząca Ukraina nie jest nam obojętna. Mimo swoich problemów nasz wschodni sąsiad przeżywa również bardzo ważne chwile, dążąc do połączenia się z resztą Europy. Sprawmy niech wszyscy Ukraińcy poczują się zaproszeni do europejskiej społeczności – apelują przedstawiciele Gminy Mircze, Fundacji Kultury Duchowej Pogranicze i ukraińskiego miasta Nowowołyńsk. 

Jednocześnie przypominają, że także pozostałe wydarzenia w ramach tegorocznych EDD mają na celu wspieranie rozwoju współpracy polsko-ukraińskiej i integracji europejskiej Ukrainy.

Reklamy

Do współpracy przy organizacji charytatywnego koncertu „Gramy dla Ukrainy” mogą się włączyć wokaliści, soliści, zespoły muzyczne i inni artyści, zajmujący się różnymi rodzajami twórczości, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy. 

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerem: 84 651 90 15 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: gmina@mircze.pl.

 

źródło: ias24.eu, UG Mircze
fot. arch. UG Mircze