Nabór do Liceum Ogólnokształcącego w Horodle

Liceum Ogólnokształcące w Horodle wkrótce rozpocznie nabór do dwóch klas pierwszych dla absolwentów 8–letniej szkoły podstawowej oraz absolwentów 3-letniego gimnazjum.

Reklamy

 

W roku szkolnym 2019/2020 planowane jest utworzenie dwóch klas pierwszych informatyczno – językowych o następujących przedmiotach nauczanych w zakresie rozszerzonym: informatyka, język angielski i biologia.

Dodatkowo kontynuowana będzie innowacja pedagogiczna z zakresu funkcjonowania Straży Granicznej, w ramach której odbywają się zajęcia teoretyczno – praktyczne w wymiarze 2 godzin tygodniowo.

Liceum Ogólnokształcące w Horodle jest nowoczesną placówką, która zapewnia wysoki poziom wykształcenia dzięki dobrze przygotowanej kadrze, nowoczesnym środkom dydaktycznym, świetnym warunkom do nauki i rozwijania zainteresowań.

Szkoła dysponuje trzema pracowniami komputerowymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt typu: laptopy, tablice interaktywne i ekrany dotykowe pozyskany w ramach zrealizowanego projektu unijnego „Energia kompetencji”.

 

Niezbędne informacje znajdują się również na stronie internetowej szkoły: zshorodlo.pl w zakładce: Rekrutacja

 

tekst i fot. ZS Horodło