Nieledew: 3 laureatów Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Clickonmaniac”

3 uczennice Szkoły Podstawowej w Nieledwi Julia Lipska z klasy V, Alicja Pasieka i Natalia Kozioł z klasy VI zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość, organizowanego przez Gimnazjum nr 5 w Zamościu.

Reklamy

 

Ponadto, Szymon Dziewiczkiewicz, Artur Joński z klasy IV i Przemysław Gardias z klasy VI uzyskali tytuły finalistów tegoż konkursu. Jest to ogromny sukces dla naszej szkoły.

To była już XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Clickonmaniac” organizowanego przez Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków przy Zespole Szkół nr 5 w Zamościu. Rywalizacja trwała od kilku miesięcy, a we wtorek (13 czerwca) została oficjalnie podsumowana.

Wszystkie zestawy pytań zostały opracowane przez organizatorów, autorów konkursu: Barbarę Rybczyńską, Agnieszkę Wnuk oraz Monikę Kaznowską, przy współudziale nauczycieli z innych szkół, którzy wysłali swoje propozycje niektórych zadań.

Do pierwszego etapu łącznie przystąpiło dokładnie 2369 uczniów. Do drugiego zakwalifikowało się 371, czyli 15 procent wszystkich, a w trzecim, finałowym wzięło udział 262 najlepszych, zaś tytułem laureata może się pochwalić 173 młodych ludzi z całego województwa.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

źródło i fot. SP Nieledew