Nieledew: Zabrali telefon i skopali. Sprawcy rozboju zatrzymani

Hrubieszowscy policjanci ustalili i zatrzymali 17 i 18 latka z gm. Trzeszczany, którzy w ubiegłą niedzielę grożąc pobiciem, odebrali 23-latkowi telefon komórkowy. Kiedy poszkodowany próbował odzyskać telefon, dwaj młodzieńcy zaatakowali go, przewrócili na jezdnię i kopali po całym ciele. 23-latek doznał urazu kolana i ogólnych potłuczeń.

Reklamy

Do zdarzenia doszło w niedzielę wielkanocną, po godzinie 18:00 w miejscowości Nieledew. 23–letni mieszkaniec gminy Hrubieszów podczas spaceru na stadionie, został zaatakowany przez dwóch młodych mężczyzn.

Następnie 17 i 18 latek zaczęli mu grozić pobiciem i zmusili go do oddania należącego do niego telefonu komórkowego m-ki Sony Xperia o wartości 170 zł

Reklamy

Kiedy 23-latek próbował odzyskać utracony telefon, wtedy młodzi mężczyźni przewrócili go na jezdnię i zaczęli kopać  po całym ciele. Pokrzywdzony doznał ogólnych obrażeń ciała. Policjanci odzyskali utracony telefon. Sprawcy odpowiedzą teraz za dokonanie rozboju, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Hrubieszów (EK.)