O współpracy w Nowowołyńsku

18 lutego 2018 r. Wójt Gminy Hrubieszów, Tomasz Zając, zainaugurował w Nowowołyńsku na Ukrainie realizację działań projektu dotyczącego konsultacji społecznych w obwodzie wołyńskim.

Reklamy

 

18 lutego 2018 r. Wójt Gminy Hrubieszów, Pan Tomasz Zając, który pełni jednocześnie funkcję Wiceprezesa Zarządu Konwentu Współpracy Samorządowej Polska-Ukraina zainaugurował w mieście Nowowołyńsk na Ukrainie realizację działań projektu „Kurs konsultacji społecznych dla OTG w obwodzie wołyńskim”.

Projekt jest realizowany przez Konwent Współpracy Samorządowej Polska – Ukraina we współpracy z ukraińskim Stowarzyszeniem Samorządu Lokalnego „Przyburze” i jest współfinansowany ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu RITA – Przemiany w regionie, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

Reklamy

Podczas spotkania w Nowowołyńsku przedstawiciele Gminy Hrubieszów i Konwentu omówili kwestie dalszej współpracy z ukraińskimi partnerami w najbliższym okresie, w tym pomysły wspólnych przedsięwzięć.

 

źródło i fot. UG Hrubieszów