OREW w Alojzowie pomoże Twojemu dziecku

Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzają nas Rodzice, którzy decydują się na współpracę z terapeutami i nauczycielami pracującymi w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym w Alojzowie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Reklamy

 

Staramy się zapewnić jak najlepszą rehabilitację i opiekę dzieciom i młodzieży. Proponujemy różnorodne zajęcia ze specjalistami, którzy wykorzystują  ciekawe metody i formy  terapii (m.in.: stymulacja polisensoryczna w sali Doświadczania Świata, terapia zaburzeń sensorycznych SI, metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne, fizykoterapia, hydroterapia).

Organizujemy spotkania z ciekawymi ludźmi, uroczyście obchodzimy ważne święta i rocznice. Sami także nieustannie rozwijamy się poprzez uczestnictwo w szkoleniach i innych formach dokształcania się.

Szczegółowe informacje o procedurach przyjęcia i funkcjonowania placówki można znaleźć na stronie internetowej www.werbkowice.psouu.org.pl, w zakładce OREW, oraz pod numerem telefonu: (84) 639 73 43 – w godzinach 9.00-16.00, w siedzibie placówki: Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy (OREW) w Alojzowie, Alojzów 39, 22-550 Werbkowice. 

Zapraszamy rodziców z dziećmi na bezpłatne konsultacje ze specjalistami oraz osobistym zapoznaniem się z ofertą ośrodka.

 

Jesteśmy także na Facebooku:

https://www.facebook.com/OREW-w-Alojzowie-kHrubieszowa-bezp%C5%82atna-i-profesjonalna-pomoc-dla-dzieci-238018239880981/

 

źródło i fot.: OREW Alojzów