Piknik rodzinny w Moniatyczach [ZDJĘCIA]

16 lipca 2022 roku w Moniatyczach odbył się piknik rodzinny.

Reklamy

Co za dzień…

na WESOŁO i na MOKRO
z KIEŁBASKĄ i na SŁODKO
na GÓRZE i na DOLE
KOŃMI i SAMOCHODEM

Tak bawili się mieszkańcy Moniatycz na Pikniku Rodzinnym. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, i mali i duzi.

Reklamy

Liczne konkursy, w których brały udział dzieci i dorośli, bawiły i rozkręcały nawet tych, którzy przybyli tutaj z niepewnością dobrej zabawy.
Dmuchańce jak zawsze oblegane. To już chyba obowiązek, aby dziecko wyszło z imprezy „pomalowane”, dlatego stoisko z malowaniem twarzy miało swoją kolejkę.

Jazda samochodem strażackim i dla odmiany jazda bryczką zaliczane były przez wielu uczestników. Udostępniony wysięgnik pozwalał na oglądanie wioski „z lotu ptaka”.

Plac ubarwiał Rysiek w swojej pięknej skórze, a że ciągle coś rozdawał, więc otaczały go dzieci. Rozdawali też inni. Energii dostarczały kiełbaski z grilla i wszechobecne słodycze.

Z podziękowaniami za tak dobrą robotę przyjechali: wójt gminy Hrubieszów Tomasz Zając, starosta hrubieszowski Aneta Karpiuk oraz kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Hrubieszowie Anna Wilkos.

Piknik, który odbył się 16 lipca 2022 roku zorganizowali: Sołectwo Moniatycze i Moniatycze-Kolonia, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna i Gminna Biblioteka Publiczna w Moniatyczach.

­

Jacek Fuchs
Gminny Ośrodek Kultury
w Wołajowicach

fot. Jacek Fuchs

­


Zobacz też:

Seniorka z gminy Hrubieszów laureatką konkursu pod patronatem Pierwszej Damy!

Seniorka z gminy Hrubieszów laureatką konkursu pod patronatem Pierwszej Damy!