Piknik rodzinny w Sahryniu

W niedzielne popołudnie 16 lipca 2017 roku na terenach zielonych przy Świetlicy Wiejskiej w Sahryniu z inicjatywy i przy współpracy 4 sołectw odbyła się impreza plenerowa pod nazwą Piknik Rodzinny.

Reklamy

 

Organizatorem imprezy były: Sołectwo Sahryń, Sahryń-Kolonia, Zagajnik, Adelina przy wsparciu KGW w Sahryniu oraz OSP w Sahryniu.

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali organizatorzy imprezy plenerowej, sołtysi wsi w osobach: Edyta Wójcik, Marcin Kalemba, Jan Piądło, Mariusz Kozak. Imprezę prowadził Ryszard Mazurkiewicz.

Imprezę wspierali:

– Gmina Werbkowice,

– Zespół Szkół w Werbkowicach – Hala Sportowa,

– Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach,

 

Impreza adresowana była do wszystkich mieszkańców sołectw oraz społeczności lokalnej gminy Werbkowice.

W programie imprezy:

– zabawa w wesołym miasteczku (zjeżdżalnia, basen, trampolina),

– zabawy animacyjne, malowanie twarzy,

– pokaz statyczny Placówki Straży Granicznej w Kryłowie,

– występ kapeli z Honiatycz,

– poczęstunek dla wszystkich uczestników imprezy – wspaniały bigos przygotowany przez panie z KGW w Sahryniu, kiełbasa z grilla,

– gry i zabawy, konkursy, konkurencje rekreacyjne (przeciąganie liny, rzuty do celu, slalom sprawnościowy),

– wspaniała zabawa przy muzyce.

 

Organizatorzy serdecznie dziękują instruktorkom z GOK w Werbkowicach za organizację i przeprowadzenie zabaw dla dzieci, funkcjonariuszom straży granicznej w Kryłowie za pokaz, natomiast paniom z KGW w Sahryniu za przygotowanie wspaniałych potraw.

Sołtysi wsi Sahryń, Sahryń-Kolonia, Adelina, Zagajnik składają gorące podziękowania wszystkim partnerom i sponsorom za pomoc w organizacji imprezy plenerowej pod nazwą „Piknik Rodzinny”. Sukces organizacyjny imprezy jest konsekwencją ogromnej pracy i zaangażowaniu całego ludzkiego zespołu oraz wsparcia udzielonego przez szereg instytucji i firm.

Mamy nadzieję, że zebrane doświadczenie z organizacji tegorocznej imprezy, pozwoli nam kontynuować w roku następnym imprezę plenerową z udziałem społeczności lokalnej gminy Werbkowice.

 

Zdjęcia >>

 

źródło i fot. UG Werbkowice