Klubu Senior+ "Nasza Jesień" z Werbkowic otrzymał nagrody i wyróżnienia w konkursach na ozdoby wielkanocne.
W dniu 9 maja 2023 roku, Agnieszka Skubis-Rafalska - wójt gminy Werbkowice oraz Łukasz Wojtaluk - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Werbkowicach, przekazali dyplomy i nagrody dla Klubu Senior+ "Nasza Jesień" oraz członkini klubu, pani Franciszki Golec, otrzymane za wykonane i nagrodzone pisanki wielkanocne w ramach:
- międzygminnego konkursu organizowanego przez Fundację Gaudium et Spes pt. "Tradycyjna ozdoba wielkanocna 2023" - I miejsce i dwa wyróżnienia
- IV Wojewódzkiego Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocną organizowanego przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie - III miejsce w województwie lubelskim.
info i fot. UG Werbkowice
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz