27 września 2023

Placówki ARiMR czynne z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

W placówkach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zasady obsługi interesantów zostaną dostosowane do obowiązujących przepisów.

Reklamy

Od 20 marca w całej Polsce obowiązują ograniczenia związane ze wzrostem zarażeń COVID-19. W związku z tym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że w placówkach zasady obsługi interesantów zostaną dostosowane do obowiązujących przepisów. Jest to podyktowane troską o zdrowie beneficjentów i pracowników.

W przypadkach, które nie wymagają osobistej wizyty w placówce ARiMR, możliwy jest kontakt z Agencją drogą telefoniczną lub pisemną (za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej) – dane teleadresowe hrubieszowskiego oddziału są dostępne na stronie: https://www.arimr.gov.pl/o-arimr/oddzialy-regionalne/lubelski-or03/hrubieszowski.html, a także są wywieszone w widocznym miejscu przy wejściu do placówki.

Reklamy

We wszystkich jednostkach organizacyjnych Agencji udostępnione są wrzutnie, w których możliwe jest pozostawienie dokumentów. Można je również przesłać za pośrednictwem skrzynki podawczej ePUAP. Rolnicy, którzy będą chcieli uzyskać informacje o swoich sprawach, a ich wizyta w placówce nie jest konieczna, mogą otrzymać je telefonicznie, po dokonaniu weryfikacji tożsamości.

Rolnicy, którzy zdecydują się na wizytę w biurach powiatowych, czy oddziałach regionalnych ARiMR, proszeni są o stosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Należy przede wszystkim zachowywać dystans społeczny, przestrzegać liczby osób znajdujących się w pomieszczeniu, stosować się do oznaczeń umieszczonych w placówkach, a także bezwzględnie używać maseczek zakrywających usta i nos. Agencja prosi również o korzystanie ze środków dezynfekujących oraz stosowanie się do poleceń pracowników ARiMR.

Reklamy

Agencja kontynuowała będzie pomoc techniczną przy wypełnianiu e-wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich za 2021 r. Prosi jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania na konkretny termin i godzinę tak, aby ograniczyć liczbę osób przebywających w tym samym czasie w jednym miejscu.

Przypominamy, że wnioski o dopłaty bezpośrednie od tego roku można składać jedynie za pośrednictwem aplikacji internetowej eWniosekPlus dostępnej na stronie internetowej: www.arimr.gov.pl w zakładce płatności bezpośrednie.

(info: ARiMR, fot. lubiehrubie.pl)


Zobacz też:

Ponad 16 tys. domów w powiecie hrubieszowskim czeka na szybki internet

Ponad 16 tys. domów w powiecie hrubieszowskim czeka na szybki internet

 

LubieHrubie na Twitterze