Policjanci odwiedzili dzieci w Hostynnem Kolonii

Policjanci odwiedzili dziś dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Hostynnem Kolonii. Mundurowi rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie podczas poruszania się po drodze oraz między innymi zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu. Dzieci miały dużo pytań oraz dzieliły się nabytą do tej pory wiedzą.

Reklamy


Hrubieszowscy policjanci odwiedzili kolejne placówki oświatowe aby porozmawiać z najmłodszymi o bezpieczeństwie. Tym razem mundurowi udali się do dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Hostynnem Kolonii.

Podczas spotkania poruszano tematykę bezpieczeństwa najmłodszych podczas ich codziennych zabaw w domu oraz właściwego zachowania w szkole. Mundurowi przypomnieli także o zasadzie ograniczonego zaufania w stosunku do osób nieznajomych oraz o niebezpieczeństwach, które modą czyhać na młodych ludzi w Internecie.

Przypominano uczniom jak należy się właściwie zachować na drodze, jako osoba piesza czy też jako rowerzysta. Dzieci doskonale odpowiadały na zadawane im pytania, a także same miały wiele cennych uwag  i spostrzeżeń. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.



źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)