Policjanci podziękowali Wójtom gminy Mircze i Dołhobyczów

Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie wspólnie z nowym Kierownikiem Posterunku w Dołhobyczowie udali się do Wójtów gmin w Dołhobyczowie i Mirczu, aby w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Pawła Dobrodzieja oraz własnym podziękować za bardzo dobrą współpracę oraz za przekazanie środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji.

Reklamy

 

W miniony piątek Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorz Pietrasiak wspólne z nowym Kierownikiem Posterunku Policji w Dołhobyczowie p.o. st. asp. Łukaszem Palichlebem odwiedzili Wójta Gminy Dołhobyczów Pana Grzegorza Drewnika i Panią Wójt Gminy Mircze Martę Małyszek.

Komendant wraz z Kierownikiem w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Pawła Dobrodzieja oraz własnym podziękowali za bardzo dobrą współpracę, a także za przekazanie środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji. Fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu technicznego niezbędnego do pracy policjantów w Posterunku Policji, co niewątpliwie wpłynie na efektywniejszą pracę i poprawę bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Współpraca z samorządami całego powiatu hrubieszowskiego stanowi nieocenioną pomoc i w istotny sposób przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa obywateli, zapewnienia porządku publicznego, ochrony mienia jak również poprawy warunków pracy funkcjonariuszy i pracowników Policji.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (E.K.)