Policjanci podziękowali Wójtowi Gminy Trzeszczany

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie wspólnie z Kierownikiem Posterunku z Trzeszczanach udali się do Wójta Gminy Trzeszczany, aby w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Pawła Dobrodzieja oraz własnym podziękować za bardzo dobrą współpracę oraz za przekazanie środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji.

Reklamy

 

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorz Pietrasiak, wspólne z Kierownikiem Posterunku Policji w Trzeszczanach asp. sztab. Andrzejem Kozielewiczem, odwiedzili Wójta Gminy Trzeszczany Stanisława Czarnotę.

Komendant wraz z Kierownikiem w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Pawła Dobrodzieja oraz własnym, podziękowali za bardzo dobrą współpracę, a także za przekazanie środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji.

Przekazane fundusze przyczynią się do wyremontowania Posterunku Policji w Trzeszczanach, który wpływa na poprawę bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Współpraca z samorządami całego powiatu hrubieszowskiego stanowi nieocenioną pomoc i w istotny sposób przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa obywateli, zapewnienia porządku publicznego, ochrony mienia jak również poprawy warunków pracy funkcjonariuszy i pracowników Policji.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (E.K.)