Policjanci u dzieci w Dołhobyczowie

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci gościli w Zespole Szkół w Dołhobyczowie. Mundurowi rozmawiali z dziećmi i młodzieżą o bezpiecznym poruszaniu się po drodze oraz podczas codziennych zabaw. Najszerszy uśmiech u maluchów wywołała wizyta maskotki hrubieszowskich policjantów sierżanta Lwa, który rozdał dzieciom odblaski.

Reklamy

 

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci udali się z wizytą do Zespołu Szkół w Dołhobyczowie. Mundurowi przekazali dzieciom z młodszych klas, jak bezpiecznie zachować się na drodze oraz podczas codziennych zabaw w przedszkolu i szkole, domu czy na placu zabaw. Dzieci miały wiele pytań oraz dzieliły się wieloma trafnymi spostrzeżeniami. Następnie policjanci udali się na spotkanie z gimnazjalistami, gdzie poruszono tematykę agresji w szkołach, uzależnień oraz zagrożeniach jakie czyhają na młodego człowieka.

Wielką radość na dziecięcych buziach wywołała wizyta u najmłodszych, maskotki hrubieszowskiej policji – sierżanta Lwa, który rozdał dzieciom odblaski, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.

 

 

źróło i fot. KPP Hrubieszów