Powiat hrubieszowski: Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy

Placówka Terenowa KRUS w Hrubieszowie zaprasza do udziału w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

Reklamy

Konkurs, zainaugurowany przez kasę, przebiega pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jego celem jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

Konkurs adresowany jest do dzieci szkół podstawowych w następujących kategoriach wiekowych:

Reklamy

I grupa – klasy 0 – III szkoły podstawowej

II grupa – klasy IV – VIII szkoły podstawowej.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej, w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej upowszechniane przez KRUS sposoby zapobiegania upadkom osób podczas pracy i przebywania w gospodarstwie rolnym.

Termin nadsyłania prac konkursowych do OR KRUS w Lublinie upływa z dniem 1 kwietnia 2022 roku (decyduje data wpływu prac). Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Placówce Terenowej KRUS w Hrubieszowie, ul. Kolejowa 8, tel. (84) 696-20-53 lub pod linkiem www.krus.gov.pl

­

(info, grafika: KRUS Hrubieszów)


Zobacz też:

Werbkowice: Zespół „Meffis” z Houston (ZDJĘCIA, WIDEO)

Werbkowice: Zespół „Meffis” z Houston (ZDJĘCIA, WIDEO)