Przekaż 1 procent na leczenie Łukaszka

Witam, piszę do was z prośbą o publikację. Zbieramy pieniądze na leczenie i rehabilitację Łukaszka, który odniósł poważne obrażenia w wypadku samochodowym. Przekaż 1 % na leczenie i rehabilitację Łukaszka z Czerniczyna!

Reklamy

Łukasz urodził się 8 marca 2018 roku, w 28 tygodniu ciąży. Pierwsze miesiące spędził w szpitalu, miał torbiel w płucach i gronkowca. W maju został wypisany do domu i zaczęły się wizyty kontrolne. Nie było pewności, czy potrzebna będzie operacja.

Kiedy w lipcu 2019 lekarze stwierdzili, że torbiel się wchłania, wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jednak w drodze do domu, gdy staliśmy na zwężeniu remontowanej drogi, rozpędzony samochód wjechał w tył naszego auta. We trójkę trafiliśmy do szpitala.

Łukasz miał liczne obrażenia czaszki (połamaną czaszkę), od razu trafił na stół operacyjny, gdzie odbarczono mu krwiaka. Potem usilne szukanie lekarzy, którzy podejmą się rekonstrukcji główki.

W styczniu 2020 Łukasz przeszedł następna operację, potem jeszcze kilka zabiegów usunięcia płynu, który zbierał się w okolicy skroni. Po tym wszystkim nasz syn nie wiele widzi na jedno oczko – w tym momencie zaczyna się kolejna seria badań konsultacji. Musi też jeździć do kontroli i na rehabilitację.

Taki mały człowiek, a musiał przejść wiele więcej niż niejeden dorosły.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę!

Łukasz Lenard
subskonto 405/L
Nr KRS 0000186434
Spółdzielczy Bank Zakrzewo oddział w Złotkowie
Nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Fundacja „Słoneczko”Zobacz też:

Drogie Panie! – nie pieczcie ciastek na najbliższą niedzielę

Drogie Panie! – nie pieczcie ciastek na najbliższą niedzielę


LubieHrubie na Twitterze