Przeszłość skryta w ziemi – wypełnij ankietę

W ciągu ostatnich kilku lat Wioskę Gotów w Masłomęczu odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób – turyści indywidualni, grupy zorganizowane, uczestnicy imprez plenerowych.

Reklamy

 

Odpowiadając na rosnące zainteresowanie kulturą antyczną i historią Gotów w podregionie Gotania planujemy w najbliższym czasie rozbudować naszą ofertę i wzbogacić ją o nowe atrakcje. Chcielibyśmy ją dopasować do oczekiwań odwiedzających nas turystów.

Pragniemy poznać Państwa opinię na temat naszej nowej oferty: „Centrum Dziedzictwa Archeologicznego i Kulturowego – Laboratorium Historiae Gothorum”. Państwa zdanie przysłuży się podniesieniu jakości usług turystycznych w regionie, dlatego też prosimy o udzielenie szczerych i wyczerpujących odpowiedzi.

Proszę przeczytać uważnie każde pytanie i odpowiedzi. Przy niektórych umieszczono odpowiedzi sprawdzające uwagę osoby wypełniającej ankietę.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu i jednocześnie zapewniamy, iż ankieta jest anonimowa, a uzyskane dane będą przetwarzane wyłącznie w celach statystycznych i badawczych.

 

Wypełnij ankietę >>

 

Wioska Gotów w Małomęczu

 


 

Zobacz też:

POWIAT – Gmina Hrubieszów: Będzie dotacja na Wioskę Gotów?