Przypominamy – zbiórka dla Frania trwa. Ciągle brakuje ponad 2,5 mln

Chciałabym zapytać czy istnieje możliwość zamieszczenia informacji na portalu o zbiórce pieniędzy na operację małego chłopca o imieniu Franio, który ma wrodzoną wadę serca?

Reklamy

Sytuacja jest dramatyczna, gdyż zbiórka kończy się 27 maja 2021, a brakująca kwota to 2 mln 600 tys. zł! Rodzina i znajomi szukają wszelkich możliwych sposobów na informowanie o tej zbiórce, ponieważ bez operacji ten 3-letni chłopczyk umrze.

Dziadkowie Frania mieszkają w Werbkowicach i tamtejsza społeczność bardzo angażuje się w pomoc. Liczę na to, iż opublikowanie tej informacji na portalu lubiehrubie.pl pobudzi również naszą lokalną społeczność do działania i dołożymy swoją cegiełkę w ratowaniu serduszka tego malutkiego chłopca.

Tutaj znajdują się szczegółowe informacje na temat zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/serduszkofrania

Iwona

Od redakcji:

Publikowaliśmy kilkukrotnie informacje o akcjach charytatywnych dla Frania – przypominamy o zbiórce i tym razem. Skądinąd wiemy, że jeśli pozwolą na to obostrzenia związane z pandemią, organizatorzy pomocy dla Frania planują wielki charytatywny koncert, o czym nie omieszkamy poinformować w odpowiednim czasie.


Zobacz też:

Umiera małe serce! Bez operacji Franio nie dożyje dorosłości…

Werbkowice: Pomoc dla Frania – list do Roberta Lewandowskiego – ZDJĘCIA