6 grudnia 2023

Sierżant Lew w Malicach i Hostynnem

Wczoraj hrubieszowscy policjanci odwiedzili dzieci ze szkół podstawowych w Malicach i Hostynnem. Mundurowi opowiadali uczniom jak zachowywać się bezpiecznie na drodze oraz podczas codziennych zabaw. Dzieci miały wiele pytań oraz same dzieliły się z policjantami swoją wiedzą i trafnymi spostrzeżeniami.

Reklamy


Wczoraj hrubieszowscy policjanci odwiedzili kolejne placówki oświatowe, aby porozmawiać o bezpoieczeństwie. Tym razem udali się do dzieci ze szkół podstawowych w Malicach i Hostynnem.

Mundurowi opowiadali uczniom, jak zachowywać się bezpiecznie na drodze oraz podczas codziennych zabaw. Dzieci miały wiele pytań oraz same dzieliły się z policjantami swoją wiedzą i trafnymi spostrzeżeniami.

Reklamy

Mundurowi przypomnieli najmłodszym o zasadzie ograniczonego zaufania i ostrożności w kontaktach z osobami nieznajomymi. Dzieci wykazały się dużą wiedzą, nie miały najmniejszych problemów z podaniem numerów alarmowych, czy chociażby objaśnienia zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Na koniec spotkania dzieci mogły przywitać się z maskotką hrubieszowskiej policji sierż. Lwem oraz zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie.


źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)